Servis Randevu Formu

Satış Sonrası Hizmetler konusunda yaptığımız çalışmalar ve sizlere sunduğumuz çözümlerle, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, sizleri servisimizden memnun ve mutlu olarak evlerinize uğurlamak en büyük hedefimizdir.

Servis Randevu Formu

Kia Hizmetler

7/24 Yol Yardım

7/24 Yol Yardım

365 gün, 24 saat kesintisiz hizmet alabileceğiniz KIA 7/24 Yol Yardım’a, her türlü sorununuza destek alabilmek için 0850 222 5 542 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İkame Araç Hizmeti

İkame Araç Hizmeti

Garanti kapsamında olan ve aynı gün içinde giderilmeyen arızalarda, onarım veya değişim işlemi tamamlanana kadar tüm bireysel müşterilerimize ikame araç tahsis edilmektedir.

Size Özel KIA Vale Hizmeti!

Size Özel KIA Vale Hizmeti!

İşinize ara verip servise kadar gelmeyin, Bakım, onarım, lastik değişimi vb. servis işlemleri için zaman kaybetmeyin, Bizi arayın Vale (şoför) veya Çekici size gelsin. Dilerseniz size en yakın yetkili servise, dilerseniz de tercih ettiğiniz yetkili servise güvenle gönderin.

KIA Yola Devam Hizmeti

KIA Yola Devam Hizmeti

Garanti süresi boyunca, şehirler arası seyahat ederken bir arıza sebebiyle yolda kalan müşterilerimiz, KIA Yola Devam Hizmeti kapsamında tercihlerine göre; aracının çekilmesi, konaklama, daimi ikametgaha dönüş veya seyahatin tamamlanması, taksi, uçak, otobüs bileti veya kiralık araç hizmetlerinden belirlenen koşullar dahilinde ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Ücretsiz Çekici Hizmeti

Ücretsiz Çekici Hizmeti

Araçları garanti kapsamında olan ve periyodik bakımları tam ve zamanında yaptıran KIA müşterilerimiz ücretsiz çekici hizmetimizden faydalanabilmektedir. Ayrıca aracının garantisi bitmiş olsa da KIA yetkili servislerinde 3.000 TL ve üzeri işlem yaptıran veya periyodik bakımlarını servislerimizde yaptırmaya devam eden KIA müşterilerimize çekici hizmeti 1 sene boyunca ücretsiz verilmektedir.

KIA Hasar Destek Hattı

KIA Hasar Destek Hattı

Hiçbir zaman başınıza gelmesini istemesek de, KIA’nızla bir kaza geçirdiğiniz anda hemen KIA Hasar Destek Hattı’nı arayarak çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz. KIA Hasar Destek Hattı’nı aradığınızda hem hasar işlemleri sırasında bilmeniz gereken tüm bilgileri uzman danışmanlarımızdan öğrenebilir hem de ücretsiz çekicilerimizden faydalanarak aracınızı en yakın KIA Yetkili Servisine çektirebilirsiniz. KIA Yetkili Servislerinde eğitimli teknisyenler tarafından ve KIA orjinal parçalar kullanılarak gerçekleştirilen hasar onarımları aracınızın kullanım güvenliği standartları göz önüne alınarak gerçekleştirilir. Böylelikle hem kendi güvenliğinizi hem sevdiklerinizin güvenliğini riske atmamış olur hem de KIA’nızın 2.el değerini mümkün olan en iyi şekilde korumuş olursunuz.

Acil Servis Araçları ve Hizmetleri

Acil Servis Araçları ve Hizmetleri

Her servisimizde 24 saat hazır bekleyen uzman teknisyenimiz, acil servis araçları ile aracınızın arıza yaptığı yere hızlıca ulaşabilmekte ve garanti kapsamı dahilinde yapılan tüm yerinde müdahale ve onarım işlemlerinden ücret almamaktadır. Üstelik garanti süresi boyunca; akü takviyesi, lastiğinizin stepne ile yer değişimi, yakıt bitmesi sonucunda aracın en yakın yakıt istasyonuna çekilmesi, farlar (uzun, kısa far ampulleri ve ledler hariç) ve sinyaller vs gibi aydınlatma ampullerinin değişim işlemleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu hizmetler garantisi bitmiş olsa da KIA yetkili servislerinde 3.000 TL ve üzeri işlem yaptıran veya periyodik bakımlarını servislerimizde yaptırmaya devam eden KIA müşterilerimize de ücretsiz olarak verilmektedir.

Ömrünü Tamamlamış Araçlar

Ömrünü Tamamlamış Araçlar

Bu uygulamanın amacı çevre ve insan sağlığının korunması için araçlardan kaynaklanan atıkların oluşumunu engellemek, araç üzerindeki parçaların geri dönüşümünü sağlamaktır. ÖTA genel olarak, kriterlere uyan aracın araç kullanıcısı tarafından üreticinin belirttiği yerlere aracını teslim ederek, çevre uyum şartlarını yerine getirmiş onaylı merkezlerde imha, geri dönüşüm ve geri kazınım yapılması uygulamalarıdır. Temel ilke müşterinin aracını her hangi bir ücret ödemeden, kolaylıkla ulaşabilceği yetkili bir temsilciye aracını teslim etmesi ve bertaraf formunu almasıdır.

Neden Orjinal Yedek Parça?

KIA yetkili servislerimizde satılan orijinal parçalar, üretim aşamasında kullanılanların aynısıdır. Kaliteli ve uzun ömürlüdür. Orijinal parçalar, aracınızı güvenle kullanmanızı, sürüş keyfi ve yüksek performans almanızı ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Bakımları KIA yetkili servislerinde KIA Orijinal Parçaları kullanılarak yapılmış aracınız satılırken de ilk günkü değerini korur. Kalite kontrolü yapılmış KIA orijinal parçalarını KIA Yetkili Servislerimizde bulabilirsiniz. Herhangi bir yerden alınan ve dış görünüm olarak aslına benzeyen bir parça aracınıza tam uyumlu olmayabilir. Böyle bir parçanın aracınıza tam uyumlu olmaması durumunda gereksiz ek maliyetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.


Neden KIA Orijinal Yağ Filtresi?

 •  KIA Orijinal Yağ Filtreleri motorunuz için en iyi korumayı ve bu sayede en iyi performansı sunar.
 •  KIA Orijinal Yağ Filtreleri motorunuzun yüksek performansını koruyup ömrünü uzatarak pahalıya mal olan onarımların önüne geçer.
 •  Özel olarak geliştirilen KIA Orijinal Yağ Filtreleri filtreleme kapasitesini yüksek düzeyde arttırır.
 •  KIA Orijinal filtreler gerçekleştirilen testlerde %99 filtreleme oranı gösterirken, taklit yağ filtreleri ancak %40 oranında filtreleme gerçekleştirebilmektedir.


Neden KIA Orijinal Fren Balatası?

 •  Aracınıza %100 uyumludur.
 •  KIA’nın tüm güvenlik testlerinden geçerek üretilmiştir.
 •  KIA orijinal balatalar yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.
 •  Uzun ömürlü olup, diskinizin erken aşınmasına neden olmazlar.
 •  Yüksek sıcaklıklarda sertleşerek, frenleme özelliklerini kaybetmezler.
 •  Su ve toz gibi yabancı maddelere karşı dayanıklıdırlar.


Neden KIA Orijinal Yakıt Filtresi?

Orijinal yakıt filtresi yerine, taklit yakıt filtresi kullanılırsa, aracınız için hayati önem taşıyan aşağıdaki unsurlarda belirtilen problemler açığa çıkar.


 •  Yakıt Pompası: Çabuk aşınır ve yabancı maddelere karşı çok az direnç gösterir.
 •  Basınç Regülatörü: Düzensiz basınç arızaya neden olur.
 •  Enjektör: Tıkalı bir meme hızlanma ve çalışma arızasına neden olacaktır.
 •  Motor: Bozulur ve silindir aşınması görülür.
 • Arızalı bir enjektörün değiştirilmesi için gereken maliyet, güvenilir bir Orijinal Yakıt Filtresi almak için gerekenden çok daha fazladır.


Neden KIA Orijinal Hava Filtresi?

 •  KIA orijinal hava filtrelerinde kalite onaylı filtre kâğıdı kullanırken, taklit hava filtreleri yazı kağıdına benzer filtre kağıdı kullanır.
 •  KIA orijinal hava filtreleri küçük toz tanelerini dahi filtre ederken , taklit hava filtreleri aynı performansı gösteremez.
 •  KIA orijinal hava filtrelerinde değiştirme döngüsü 15.000-20.000 km iken , taklit hava filtrelerinde değiştirme döngüsü 6.000 km'den azdır.
 •  KIA orijinal hava filtreleri her türlü partikül ve tozu etkin bir şekilde filtrelediğinden ; aracınızın motoru ve kişisel sağlığınız için en uygun filtredir.


Neden KIA Orijinal Debriyaj Diski?

 •  KIA Orijinal debriyaj diski daha uzun ömre sahiptir.
 •  KIA Orijinal debriyaj diski daha yumuşaktır ve daha az ses çıkarır.
 •  Taklit debriyaj diski aracın çalıştırılması sırasında sık sık titreşim yaratarak aracın kullanımını olumsuz etkiler.
 •  Taklit debriyaj diski güç aktarımında problemlere yol açacaktır.

Periyodik Bakım

Fiyat Bildirimleri Hakkında
Bakım konfigüratörünün vermiş olduğu fiyat bildirimleri, Kia Yetkili Servisleri’ nde yapılan, Periyodik Bakım çizelgesine göre hazırlanmış, tavsiye niteliğindeki fiyatlardır.
Kia Yetkili Servisleri, kendi bakım fiyatlarını belirlemekte serbesttir. Çelik Motor Ticaret A.Ş. tavsiye edilen fiyat ve bakım paketi kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

KIA'nıza Niçin Bakım Yaptırmalısınız?
Kia’nızı sorunsuz olarak kullanmanız için, aracınızın bakımlarını düzenli olarak yetkili servislerimizde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Periyodik Bakım Aralıkları Hakkında
Araçların periyodik bakım zamanları, aracın kat ettiği yol (km) veya yıla bağlı olarak programlanmıştır. Normalde periyodik bakımlar kilometreye göre yapılmaktadır fakat zaman da, periyodik bakımlarda belirleyici bir etkendir. Bunların dışında zor kullanım şartlarında kullanılan araçların periyodik bakımları, normal şartlarda kullanılan araçlarınkine göre, daha kısa periyodlarda yapılmalıdır. Zor Kullanım Şartları ile ilgili bilgiyi, Kullanım Kılavuzu’nda bulabilirsiniz.

Geri Çağırma Kampanyası Sorgulama

Aracınızın yol şartlarına uygunluğu ve güvenliğiniz için müşterilerimizden gelen geri dönüşler ile birlikte Üretici ile yapılan çalışmalar sonrası geri çağırma kampanyaları düzenlenmiştir. Geri çağırma kampanyaları aracınızı bazı arızalarını düzeltmek ve/veya mevcut sistemleri güçlendirmek için yayınlanmaktadır. Bu nedenle en kısa sürede yetkili servisi arayınız. Bu müdahaleler ücretsiz yapılmaktadır.

Hasar İşlemlerinde Anlaşmalı Olduğumuz Sigorta Şirketleri

Tek Tıkla Showroom Evinizde! X
Görüntülü Görüşme