Bakım Konfigüratörü

Fiyat Bildirimleri Hakkında

Bakım konfigüratörünün vermiş olduğu fiyat bildirimleri, Kia Yetkili Servisleri’ nde yapılan, Periyodik Bakım çizelgesine göre hazırlanmış, tavsiye niteliğindeki fiyatlardır.

Kia Yetkili Servisleri, kendi bakım fiyatlarını belirlemekte serbesttir. Çelik Motor Ticaret A.Ş. tavsiye edilen fiyat ve bakım paketi kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Size en yakın Kia Yetkili Servisi ile iletişime geçip, tam bir bakım fiyatı alabilirsiniz.

Tahmini Periyodik Bakım Fiyatları, K.D.V. Dahil perakende olarak hesaplanmıştır. Çelik Motor, Kia araçların bakımlarında Castrol marka yağların kullanımını tavsiye etmektedir.

KIA'nıza Niçin Bakım Yaptırmalısınız?

Kia’nızı sorunsuz olarak kullanmanız için, aracınızın bakımlarını düzenli olarak yetkili servislerimizde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu konfigüratör ile, Kia Yetkili Servislerimiz’de aracınıza yaptıracağınız bakımlara ilişkin, tavsiye niteliğindeki fiyatlar hakkında bilgi alabileceksiniz.

Kia’nızın  modelini seçerek başlayabilirsiniz.

Periyodik Bakım Aralıkları Hakkında

Araçların periyodik bakım zamanları, aracın kat ettiği yol (km) veya yıla bağlı olarak programlanmıştır.

Normalde periyodik bakımlar kilometreye göre yapılmaktadır fakat zaman da, periyodik bakımlarda belirleyici bir etkendir. Bunların dışında zor kullanım şartlarında kullanılan araçların periyodik bakımları, normal şartlarda kullanılan araçlarınkine göre, daha kısa periyodlarda yapılmalıdır. Zor Kullanım Şartları ile ilgili bilgiyi, Kullanım Kılavuzu’nda bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Yön Otomotivi Takip Edin!